DRZWI NA ZAMÓWIENIE

„KAŻDY CZŁOWIEK JEST NIEPOWTARZALNY. KAŻDE DRZWI OTWIERAJĄ JAKIŚ WSZECHŚWIAT.“

Ten, kto jako inwestor i architekt sam tworzy swój dom, albo projektuje domy dla klientów, ma bardzo wysokie wymagania co do tego, jak powinny wyglądać pasujące do niego drzwi wejściowe.

„Nie tak łatwo było znaleźć partnera, który pomógł mi urzeczywistnić mój projekt idealnych drzwi. Ponieważ TOPIC specjalizuje się w realizacji indywidualnych oczekiwań klientów, logiczny wybór padł właśnie na tę manufakturę z segmentu Premium.”

Najbardziej indywidualne drzwi wejściowe na świecie zapracowały na to określenie. Bo żadne inne drzwi nie występują w takiej liczbie różnych rodzajów powierzchni, materiałów, kolorów, dodatków i innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Dla każdego coś unikatowego. Wymyślone przez Ciebie, wykonane mistrzowską ręką

Wybierz najpiękniejsze, najbardziej nawet niespotykane połączenia materiałów i faktur powierzchni, szkła i pochwytów. Masz wybór – a my wiemy, że nie będzie on łatwy. Przy takim bogactwie materiałów i możliwości ich łączenia będziesz się długo zastanawiać. Albo podejmiesz spontaniczną decyzję. Tak powstaną, Twoje indywidualne drzwi TOPIC.

Drzwi z betonu? Proszę bardzo!

Beton licowy: Powierzchnia wzmocnionych włóknem szklanym płyt betonowych w ogóle nie wymaga konserwacji i jest wyjątkowo odporna na pogodę. Różnice kolorystyczne lub różnice w strukturze powierzchni, o ile nie zakłócają ogólnego wizerunku, traktujemy jako szczególną cechę charakteru. Każda betonowa powierzchnia jest unikatowa i jest odlewana w wykonanych przez nas jednorazowych formach – dlatego nie ma dwóch identycznych modeli!

Modele drzwi

B9

B61

B37

B33

B17

A483

B9

B61

A170

A134

A96

A230

Shadow03

B24

B55

B55

B34

B59

B55

B9

B9

B9

A258

A134

A102

A230

B24

B9

B9

B9

B9

B9

B33

B9


Pokaż wszystkie

Drzwi z himalajskiej skały

Mamy dla Ciebie coś unikalnego. Drzwi wykonane z kamienia importowanego z Himalajów! Dzięki specjalnie opracowanej technice szlifowania i obróbki Leatherlook powierzchnia kamienia jest masywna i delikatna w dotyku. Kamień to ekologiczny, surowy materiał, który jest twardy i elegancki. Struktura do każdych drzwi jest unikalna, a przy tym łatwa do czyszczenia, odporna na zarysowania, ale przede wszystkim inspirująca!


Drzwi ze starego drewna

Oryginalne stare drewno, odzyskane z odpadów, dojrzewające przez pokolenia, mające od 300 do 500 lat odrestaurowane, oczyszczone i naprawione przez specjalistów TOPIC. Powstały, harmonijny i spokojny wygląd blatu drzwiowego kształtuje niepowtarzalny klimat! Jest to ekologiczny surowiec o wysokiej wydajności i ponadczasowym stylu!


Drzwi z wyobraźnią

Możesz dowolnie kształtować swoje wymarzone drzwi wejściowe. Bardzo szeroki wybór materiałów, kolorów, pochwytów, przeszkleń oraz wersji wykonania daje Ci rozległą przestrzeń do kreacji!


Kolory

ZOBACZ

Pochwyty

ZOBACZ

Szkło

ZOBACZ


Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknij