INTERNORM I TOPIC DWIE HISTORIE SUKCESU

Drzwi internorm

Początki firmy związane są z założonym w 1931 roku w Linz konstrukcyjno-budowlanym zakładem ślusarskim Klinger. Firmę założył Eduard Klinger senior, którego dalekowzroczność umożliwiła rozwój jednoosobowego Eduard Klinger firma zakładu w znaną w całej Europie wiodącą markę. Wywodząca się z niego grupa przedsiębiorstw Internorm, pozostająca w 100% własnością rodzinną, wyrosła na jedną z największych marek produkujących antywłamaniowe drzwi wejściowe i okna pasywne nie tylko w Austrii, ale i Europie.


  • Firma wdraża w życie indywidualne rozwiązania w dziedzinie nowoczesnych okien i drzwi antywłamaniowych, a swoje pionierskie i dominujące tradycje traktuje jako obowiązek. Internorm od dnia pojawienia się okien z tworzyw sztucznych, aż do dzisiejszych nowoczesnych technologii i wzornictwa wyznacza standardy w całej Europie.
  • Wspólnie z prawie 1.200 partnerami w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Francji, Słowenii, Chorwacji, Węgrzech, Polsce, Czechach, Słowacji, Luksemburgu, Lichtensteinie, Belgii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii i Rumunii umacnia swoją wiodącą pozycję w Europie.

Film o 85-cio letniej historii firmy INTERNORM

Manufaktura drzwi topic

Najpiękniejsze i najlepsze drzwi wejściowe dla Państwa

Jako manufaktura jesteśmy w stanie precyzyjnie zrealizować Państwa marzenia. Nawet uchwyty i szkła wykonywane są przez nasze mistrzynie i naszych mistrzów. Projektowane elementy i wykroje ze szkła rosną razem, dzięki czemu zostają zachowane proporcje Państwa wymarzonego projektu.


Ciepłe drzwi także zimą

Bez względu na to, jaka temperatura panuje na zewnątrz, wewnętrzna strona drzwi TOPIC zawsze jest przyjemna w dotyku, ponieważ dla nawierzchni nie używamy metalu. Znakomite właściwości izolacyjne naturalnego materiału, jakim jest drewno, przyczyniają się do przyjemnego klimatu mieszkalnego, zwłaszcza zimą.


Drzwi TOPIC są łatwe w pielęgnacji

Dzięki lakierowaniu drewno, będące surowcem odnawialnym, praktycznie w ogóle nie wymaga konserwacji. Nasze nawierzchnie pozwalają się ekstremalnie łatwo wyczyścić, zwłaszcza nasz opatentowany system nawierzchniowy TOPICcore.Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknij