Co musisz wiedzieć o drzwiach wejściowych z betonu

Beton licowy – to właśnie on używany jest do produkcji drzwi wejściowych marki Topic. Powierzchnia wzmocnionych włókien szklanych płyt betonowych w ogóle nie wymaga konserwacji. W związku z tym, tego typu drzwi zewnętrzne są łatwe w utrzymaniu czystości, jak i będą dobrze funkcjonowały przez długie lata. Są również odporne na działanie różnych warunków atmosferycznych.

Ultranowoczesne drzwi Topic – co warto o nich wiedzieć?

drzwi betonowe

Każda betonowa powierzchnia drzwi Topic jest unikalna, ponieważ są one odlewane z jednorazowych forem. Nie ma w ten sposób dwóch takich samych drzwi. Twój dom będzie mógł posiadać drzwi betonowe jedyne w swoim rodzaju. Drzwi marki Topic z kolekcji Current są niepowtarzalne i różnorodne. Każda z wersji posiada indywidualne akcenty i funkcje, które sprawiają, że drzwi znacznie wyróżniają się. Są to drzwi niezwykle bezpieczne, z których będzie można korzystać przez długie lata. Przede wszystkim w tego typu drzwiach zwraca uwagę design.

Trzy klasy doskonałości

Drzwi betonowe marki Topic zostały podzielone na trzy klasy; T, T1, T2, T3. Cechy, którymi różnią się one od siebie to efektywność energetyczna, bezpieczeństwo, wymiary i design.

T to model drzwi zaprojektowanych do nowych budynków. Odznaczają się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Zastosowano w nich ciekawe rozwiązania projektowe, które sprawiają, że drzwi wejściowe wyglądają naprawdę dobrze. Zastosowano w nich podwójne uszczelnienia pomiędzy skrzydłami a ościeżnicami, które gwarantują optymalną izolację termiczną.

T1 to drzwi, które zostały pokryte odpornym na promieniowanie UV lakierem satynowym. Odporny są on na każdą pogodę oraz różne warunki atmosferyczne. Okładzina ościeżnicy została wykonana ze specjalnych duroplastów. Zapobiega to przedostawaniu się wilgoci do wnętrza. Niweluje również możliwość powstawania pęknięć. Doskonałą szczelność udało się uzyskać, dzięki dwóm poziomym uszczelnieniom, które stworzono przy użyciu uszczelek silikonowych. Drzwi posiadają klasę antywłamaniową RC2.

T2 to drzwi posiadające zabezpieczenie przed promieniowaniem UV. Zostały pokryte specjalnym termoutwardzanym tworzywem, które jest wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki takiemu zabezpieczeni nie wnika wilgoć, a także nie pojawiają się żadne pęknięcia. Posiadają one również podwójne uszczelnienia obwodu drzwi.

T3 to drzwi posiadające zabezpieczenie przed promieniowaniem UV. Zostały pokryte specjalnym termoutwardzanym tworzywem, odpornym na warunki atmosferyczne. Posiadają one również podwójne uszczelnienia obwodu drzwi. Drzwi posiadają klasę antywłamaniową RC2.

Tagi


Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknij