Co musisz wiedzieć o drzwiach wejściowych z betonu

Beton licowy – to właśnie on używany jest do produkcji drzwi wejściowych marki Topic. Powierzchnia wzmocnionych włókien szklanych płyt betonowych w ogóle nie wymaga konserwacji. W związku z tym, tego typu drzwi zewnętrzne są łatwe w utrzymaniu czystości, jak i będą dobrze funkcjonowały przez długie lata. Są również odporne na działanie różnych warunków atmosferycznych.

Ultranowoczesne drzwi Topic – co warto o nich wiedzieć?

drzwi betonowe

Każda betonowa powierzchnia drzwi Topic jest unikalna, ponieważ są one odlewane z jednorazowych forem. Nie ma w ten sposób dwóch takich samych drzwi. Twój dom będzie mógł posiadać drzwi betonowe jedyne w swoim rodzaju. Drzwi marki Topic z kolekcji Current są niepowtarzalne i różnorodne. Każda z wersji posiada indywidualne akcenty i funkcje, które sprawiają, że drzwi znacznie wyróżniają się. Są to drzwi niezwykle bezpieczne, z których będzie można korzystać przez długie lata. Przede wszystkim w tego typu drzwiach zwraca uwagę design.

Trzy klasy doskonałości

Drzwi betonowe marki Topic zostały podzielone na trzy klasy; T, T1, T2, T3. Cechy, którymi różnią się one od siebie to efektywność energetyczna, bezpieczeństwo, wymiary i design.

T to model drzwi zaprojektowanych do nowych budynków. Odznaczają się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Zastosowano w nich ciekawe rozwiązania projektowe, które sprawiają, że drzwi wejściowe wyglądają naprawdę dobrze. Zastosowano w nich podwójne uszczelnienia pomiędzy skrzydłami a ościeżnicami, które gwarantują optymalną izolację termiczną.

T1 to drzwi, które zostały pokryte odpornym na promieniowanie UV lakierem satynowym. Odporny są on na każdą pogodę oraz różne warunki atmosferyczne. Okładzina ościeżnicy została wykonana ze specjalnych duroplastów. Zapobiega to przedostawaniu się wilgoci do wnętrza. Niweluje również możliwość powstawania pęknięć. Doskonałą szczelność udało się uzyskać, dzięki dwóm poziomym uszczelnieniom, które stworzono przy użyciu uszczelek silikonowych. Drzwi posiadają klasę antywłamaniową RC2.

T2 to drzwi posiadające zabezpieczenie przed promieniowaniem UV. Zostały pokryte specjalnym termoutwardzanym tworzywem, które jest wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki takiemu zabezpieczeni nie wnika wilgoć, a także nie pojawiają się żadne pęknięcia. Posiadają one również podwójne uszczelnienia obwodu drzwi.

T3 to drzwi posiadające zabezpieczenie przed promieniowaniem UV. Zostały pokryte specjalnym termoutwardzanym tworzywem, odpornym na warunki atmosferyczne. Posiadają one również podwójne uszczelnienia obwodu drzwi. Drzwi posiadają klasę antywłamaniową RC2.

Tagi


Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknijKLAUZULA INFORMACYJNAZamknij


Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest spółka IFTM Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 9A, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000202020, NIP 527 000 11 18, REGON 011563298 (dalej zwana „Administratorem”). Wszelkie sprawy związane z przetwarzaniem przez IFTM Group sp. z o.o. Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: rodo@internorm.com.pl

Dane osobowe, które przetwarza Administrator

Administrator przetwarza dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres inwestycji , adres korespondencyjny, a także w przypadku zawarcia umowy adres zamieszkania, numer PESEL , NIP, nr dowodu osobistego lub numer innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Cel przetwarzania danych przez Administratora

Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu przygotowania oferty produktowej lub usługowej zgodnie z Państwa wytycznymi a w przypadku zakupu towarów lub usług dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy. Ponadto, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych towarów i usług świadczonych przez administratora a także w celach statystycznych.

Odbiorcy danych osobowych lub kategorie odbiorców

Odbiorcami Państwa danych osobowych są nasi pracownicy i współpracownicy, partnerzy handlowi a także producenci towarów oraz nasi podwykonawcy, w tym w szczególności biura prawne, podmioty świadczące usługi księgowo-rachunkowe, kadrowe, agencje reklamowe.

Zamiar przekazywania danych do państw trzecich

Państwa dane nie są przekazywane do odbiorców z państw trzecich tj. z państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Prawo dostępu do danych osobowych

Posiadają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto, w określonych przypadkach także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego:

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podstawa przetwarzania danych osobowych

Podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa zgoda lub umowa zawarta z naszą firmą. W zakresie w jakim przetwarzamy dane osobowe dla pomiarów statystycznych oraz w celach marketingowych usług i towarów oferowanych przez nas jako Administratora- podstawą prawną do ich przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

Konsekwencje niepodania danych osobowych

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi przygotowanie oferty lub wykonanie umowy.

Okres przechowywania danych osobowych

W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest umowa to dane te będą przechowywane przez okres obowiązywania umowy, a także po jej zakończeniu w celach: dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, wykonania obowiązków lub uprawnień wynikających z przepisów prawa, w tym przepisów prawa cywilnego, podatkowego i innych powszechnie obowiązujących. W przypadku gdy podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda to dane te będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, profilowanie

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.