Drzwi z naświetlem górnym do domu

Więcej światła w domu dzięki drzwiom zewnętrznym? Tak, jest to możliwe, a dodatkowo możemy mieć pewność, że w ten sposób budynek nie utraci ciepła, co przełożyłoby się na wyższe rachunki za ogrzewanie. Takim rozwiązaniem są drzwi z naświetleniem górnym. Wybierając te, które wyróżniają się wysokim współczynnikiem przenikania ciepła zarówno w obszarach przeszklonych, jak też w tych ich pozbawionych, zyskujemy pewność, że mamy znacznie więcej, niż tylko elegancki element wyposażenia wnętrza.

Wpuść światło do swojego domu

Drzwi wejściowe z naświetleniem nie są zupełną nowością na rynku. Były stosowane już kilkanaście lat temu, jednak wtedy nie doceniano ich aż tak bardzo ze względu na ich zdolność do przepuszczania zbyt dużej ilości ciepła, co wiązało się z koniecznością dogrzewania budynków. Dzisiaj wykorzystywane w drzwiach przeszklenia charakteryzują się równie niskim współczynnikiem U, jak same drzwi. To minimalizuje ryzyko wymiany ciepła pomiędzy wnętrzem domu, a środowiskiem zewnętrznym i jednocześnie gwarantuje efektowny wygląd elewacji budynku i jego wnętrza.

Głównym zadaniem naświetlenia górnego, bocznego również, jest lepsze doświetlenie pomieszczeń. W ten sposób nie ma konieczności korzystania ze światła w ciągu dniach w tych przedpokojach i przedsionkach, które są pozbawione okien.

Drzwi wejściowe z naświetleniem górnym dodatkowo powiększają małe powierzchnie, a właściwie sprawiają, że wydają się one nieco wyższe. To oczywiście przekłada się na efekt wizualny, nawet mały i niski przedpokój prezentować się może naprawdę ciekawie.

Elegancja i styl

Drzwi zewnętrzne z naświetleniem górnym proponuje m.in. firma Topic. To producent drzwi, który łączy w swoich projektach wysoką jakość materiału, precyzję wykonania oraz nowoczesny design z lekkim nawiązaniem do tradycji i klasyki. Również w przypadku modeli drzwi z przeszkleniami dostrzec można to innowacyjne podejście do designu. Ponadto Topic realizuje zamówienia na indywidualne projekty drzwi zewnętrznych z naświetleniem, co pozwala dopasować je nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale też estetyki. Możliwość realizacji własnych koncepcji gwarantuje możliwość stworzenia drzwi szytych na miarę Twoich oczekiwań i wymagań pod każdym względem.

Tagi


Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknij