Drzwi ceramiczne – cechy szczególne

Ceramiczne rozwiązania w produkcji drzwi są prawdziwą nowością. Jednak zdobywają coraz więcej zwolenników. Dlaczego? Bo taki drzwi zewnętrzne są niezwykle wytrzymałe oraz trwałe.

Wypełnienia drzwiowe z powierzchnią ceramiczną

drzwi ceramiczne
Drzwi wejściowe zostały wykonane z bardzo trwałej ceramiki, co sprawia, że są niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Ceramika jest materiałem, dzięki któremu można tworzyć wysokogatunkowe  powierzchnie wypełnień. Wypełnienia tego typu imitują stal. W związku z tym, drzwi ceramiczne będą wyglądały na bardzo wytrzymałe, solidne i masywne. Bez dwóch zdań takie właśnie będą. Tego typu drzwi cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Głównie z tego powodu, że są tak dobre i solidne.

Drzwi ceramiczne marki Topic

Drzwi ceramiczne oczywiście musiały znaleźć się w ofercie marki Topic. Jest to w końcu marka, która od 35 lat zaskakuje swoich klientów dostarczając jedynie innowacyjne rozwiązania. I tak jest również tym razem. Wszystkie drzwi wejściowe, jakie znajdują się w kolekcjach Topic są jedyne i niepowtarzalne.

Drzwi ceramiczne odznaczają się wysoką odpornością i wytrzymałością. Drzwi zewnętrzne marki Topic zawsze są tak samo indywidualne, jak ich właściciele. W związku z tym, są idealnie dostosowane do ich potrzeb.

Drzwi, jakie oferuje marka Topic posiadają cztery klasy:

  • T to drzwi, które zostały stworzone z myślą o nowych budynkach. Są odporne na warunki atmosferyczne, a zastosowane w nich rozwiązania projektowe są bardzo ciekawe. Drzwi wyglądają naprawdę bardzo dobrze i przyciągają wzrok. Zastosowano w nich podwójne uszczelnienia pomiędzy skrzydłami a ościeżnicami, które gwarantują optymalną izolację termiczną.
  • T1 to drzwi, które zostały pokryte odpornym na promieniowanie UV lakierem satynowym. Odporny są on na każdą pogodę i różne warunki atmosferyczne. Doskonałą szczelność udało się uzyskać, dzięki dwóm poziomym uszczelnieniom, które stworzono przy użyciu uszczelek silikonowych. Drzwi posiadają klasę antywłamaniową RC2.
  • T2 to drzwi posiadające zabezpieczenie przed promieniowaniem UV. Zostały pokryte specjalnym termoutwardzanym tworzywem, które jest wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Drzwi takie posiadają wszelkie właściwości antywłamaniowe.
  • T3 to drzwi posiadające zabezpieczenie przed promieniowaniem UV. Zostały pokryte specjalnym termoutwardzanym tworzywem, które jest wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Posiadają one również podwójne uszczelnienia obwodu drzwi. Drzwi posiadają klasę antywłamaniową RC2.

Tagi


Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknij