Drzwi aluminiowe do nowoczesnych rezydencji

Reprezentacyjny charakter rezydencji zmusza ich właścicieli, inwestorów i architektów do dbałości o najmniejszy szczegół zarówno w ich zewnętrznym wyglądzie, jak też wewnątrz budynku. Drzwi wejściowe są tym elementem, który jest widoczny zarówno dla tych, którzy podziwiają elewację rezydencji oraz tych, których gościmy w jej wnętrzu. To sprawia, że ich wybór warunkujemy wyglądem elewacji budynku oraz aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. W tym przypadku doskonale sprawdza się aluminium, ale też warto zainteresować się drzwiami drewniano-aluminiowymi.

drzwi AT410

Tradycyjnie czy nowocześnie?

Rezydencje pomimo obecnie nowoczesnego stylu, nadal charakteryzują się cechami nawiązującymi do tradycji. Są to budynki okazałe, o dużych powierzchniach, często ze zdobieniami, co sprawia, że nie do końca wpisują się we współczesne trendy, gdzie dominuje minimalizm, prostota i sterylność. Jednak można dostrzec różnice pomiędzy rezydencjami starszymi i budowanymi w dzisiejszych czasach. Drzwi wejściowe do rezydencji to najczęściej rozwiązania, które przypominają swoim wyglądem secesyjne wzornictwo. Wybierane są nierzadko te z dwoma skrzydłami oraz w nietradycyjnych rozmiarach. Aluminiowe drzwi ze względu na duże możliwości wykorzystania materiału pozwalają tworzyć niekonwencjonalne kształty, rozmiary i formy. Wykorzystuje się w nich dodatkowo przeszklenia, rzadko całkowite, raczej stanowiące element dekoracyjny.

Ochrona przed włamaniem

wkładka antywłamaniowaOkazałe rezydencje to dla włamywacza „łakomy kąsek”. Nie można jednak pozwolić, aby ta świadomość wpłynęła na poczucie bezpieczeństwa we własnym domu. Aluminiowe drzwi wejściowe dobrze kiedy posiadają odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe. Wśród nich są antywłamaniowe wkładki, wielopunktowe ryglowanie czy też wielowarstwowość materiału. Ponadto dobre drzwi wejściowe chronią przed utratą ciepła, co przekłada się na oszczędność energii potrzebnej do ogrzania tak dużej powierzchni rezydencji. Coraz częściej wybierane są więc drzwi pasywne – ich współczynnik przenikania ciepła nie przekracza 0,8 W/(m²·K).

Aluminiowe drzwi wejściowe są cenione za swój niepowtarzalny design, nowoczesność, ale też duże możliwości wykorzystania. Mogą mieć oryginalny charakter, ale też nawiązywać do klasyki, co często jest widoczne w drzwiach drewniano-aluminiowych. Są też energooszczędne oraz odporne na włamania. Posiadają zatem wszystkie najważniejsze cechy, których potrzebują współczesne rezydencje.
aluminiowe drzwi wejściowe

Tagi


Centrum informacji

Austria okna

100% Made in Austria

Tyle jednostek okiennych
wyprodukowaliśmy:
23 059 099

kalendarz targi

Targi

Odwiedź nas osobiście!
Chętnie doradzamy inwestorom
na wielu imprezach targowych.

diagram zadowoleni klienci

Zadowolenie klienta na poziomie 98%

Nasi partnerzy gwarantują kompetentne
doradztwo i wsparcie - a to doceniają
Nasi kliencie, którzy w 98% polecają nas dalej!

Wszystkie modele Zamknij


 

Drzwi zewnętrzne Zamknij

Dostępne w serii:
Dodaj do wyceny »

Wycena ZamknijJestem:
inwestorem

architektem

Imię i nazwisko
Tel. Kontaktowy
E-mail
Kod pocztowy
Miejscowość
Uwagi / Prośba o informację zwrotną

Zamów KatalogZamknij